(063) 22-888-99 Консультація
hello@banana.ag
Київ

Те, що ми робимо
на відмінно

У своїй роботі використовуємо тільки індивідуальний підхід з попереднім аналізом вашої ніші
Нові кейси
Не важливо яку послугу ви замовте, результат буде
виглядати креативним та незабутнім.
Смотреть больше

При самостійному брендуванні і підборі стилю, компанія як правило допускає такі помилки:

  • Бренд не відображає суті та приналежності продукту, споживач не сприймає дану назву конкретно з вказаною компанією;
  • Найменування компанії має негативне сприйняття в інших країнах – кожен бізнес прагне розширити свою діяльність за межі рідної країни;
  • Непоказний брендинг не залишає ніяких емоцій – ні позитивних, ні негативних;
  • Любительська робота несе ризики для замовника: можливі судові спори по схожості візуалізації торгового знака або читання назви.

Найпоширеніша помилка – навіщо виконувати розробку бренду, якщо я і мої фахівці краще за всіх розуміємо його призначення і мету?

Як підсумок, продажу не дають хороших показників і власники компанії, при відмінних параметрах продукту зазнають збитків і йдуть з ринку.

Як виправити ситуацію?

Брендингове агентство "BANANA agency" допоможе бізнесу виконати правильне позиціонування комерційного найменування, вибере стиль і визначить сильні сторони на ринку.

Унікальна назва

Створення бренду починається з визначення унікального назви компанії. Споживач не буде плутати з іншими торговими знаками. Просування на ринку можливо тільки в тому випадку, коли бренд буде яскравим, не схожим на інші і викликати тільки позитивні емоції.

Крім того, фахівці перевірять співзвуччя найменування з іншими найбільш поширеними назвами. Мистецтво нейминга, як раз і полягає в тому, щоб бренд однаково добре звучав як на рідній мові, так і на іноземному. Чи не допускав різних тлумачень і плутанини з іншими схожими словами (часто мають негативний відтінок).

Розробка стилю, брендування

Замовити брендинг важливо і для створення відмінного і індивідуального стилю. Компанія повинна придбати власний індивідуальний стиль – несхожий і впізнаваний споживачами. Проста викладка в торговій мережі, забезпечує одночасне розташування більше сотні чужих брендів. Але відразу око вихоплює ту фірмову візуалізацію, яка виконана професіоналами. Споживач запам'ятовує її і починає асоціювати з якістю продукту. Наступного разу він обере виключно цей бренд.

Брендингова компанія виконає наступні роботи:

  • Брендинг маркетинг – які є переваги у цільової аудиторії даного сегмента, смаки, негативні сторони сприйняття, асоціації з іншими брендами;
  • Як інтуїтивно буде сприйматися брендинг в Україні і на інших ринках?

З чого складається вартість бренду?

Брендинг послуги враховує багато факторів розробки:

  • Процес неймінгу – робота з найменуванням компанії;
  • Створення власного стилю;
  • Складання брендбуку;
  • Розробка маркетингової стратегії просування найменування компанії, створення умов для точного позиціонування і успішного виходу на ринок (як в Україні, так і за її межами).

Наша перевага - всі процеси брендингу будуть виконані під ключ. Довірте роботу професіоналам, не піддавайте свій бізнес значних ризиків вже на старті продукту.

Читати повністю